Задля безпеки громади

15 листопада 2017 року в приміщенні Турбівської селищної ради відбулися  загальні збори представників органів національної поліції, органів місцевого самоврядування,  підприємців та громадськості. Мова йшла  про відкриття та обладнання поліцейської станції в смт.Турбів  для обслуговування населення селища та сіл Костянтинівської, Приборівської, Білянської, Брицької, Вахнівської, Козинецької, Сиваковецької сільських рад.  Всі учасники зібрання  погодилися з необхідність встановлення відеоспостереження на території смт.Турбів,  визначено робочу групу  для вирішення даного питання.

На зібранні були присутні та  виступили з інформацією Завальнюк В.В., селищний голова смт. Турбів, Науменко Ю.М., голова Липовецької районної ради, Дмитрів О.В., заступник  голови Липовецької райдержадміністрації, Мороз Р.О. – заступник  начальника управління поліції у Вінницькій області, Дармограй П.В.- начальник Липовецького відділення поліції.