Задля розвитку- фізичного та духовного

Мікрорайон вулиці Миру, що біля паркової зони,  прикрасив ще один спортивно- ігровий майданчик для дітей та підлітків нашого селища.  Веселі  гірки, гойдалки, каруселі, баскетбольне кільце, місце для гри з піском та багато іншого знайдуть тут  відвідувачі, що допоможе організувати дозвілля дітей та підлітків.

Такий гарний подарунок для  селища  організувала   релігійна громада «Церква Назарянина», яка ось уже понад десятка років працює в Турбові.  Роботи проводені за сприяння Турбівської селищної ради та общини «Церкви Назарянина» міста  Джон Дей штату Орегон США  в рамках проекту «Work   and Witness»  «Дитячий майданчик, Турбів».

Окрім того,  Християнська  релігійна громада Церкви «Назарянина»  за сприяння американських колег в серпні організувала захоплюючий  оздоровчий табір для дітей селища. Адже, клопотатися потрібно не лише про розвиток фізичний, а й духовний.