Задля розвитку громади

Рік тому 5 листопада 2015 року відбулася 1 сесія Турбівської селищної ради 7 скликання, на якій було

-         визнано  повноваження селищного голови

-         визнано повноваження депутатів Турбівської селищної ради 7 скликання

-         затверджено склад виконавчого комітету Турбівської селищної ради

Відповідно до п.6 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищний голова щороку звітує про роботу  перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

Саме тому 5 листопада 2016 року в залі адміністративного центру селищної ради по вул.Миру, 147 відбулися загальні збори громадян селища, в порядку денному яких було винесено питання:

1.    Звіт селищного голови Завальнюка В.В. про роботу за період листопада 2015 по листопад 2016 року

2.    Зустріч з депутатом Верховної ради України Демчаком Р.Є.

На зборах були присутні  депутат Вінницької обласної ради Повх  Леонід Іванович, заступник голови Липовецької РДА Фурманюк Олег Михайлович, заступник голови Липовецької районної ради Танасюк Руслан Анатолійович, депутат  Липовецької районної ради Огородник  Сергій Олегович, працівники  Турбівської селищної ради, депутати та члени виконавчого комітету Турбівської селищної ради, керівники установ та підприємств селища.

В ході зібрання обговорено нагальні питання нашої територіальної громади, заслухано пропозиції громадян, намічено плани на перспективу.
         Основні питання, які хвилюють мешканців нашого містечка:

-         Питання благоустрою
-         Водопостачання  житлового масиву вул.. Шевченка, Лісна
-         Надання земельних ділянок учасникам АТО на Сході України
-         Відновлення роботи залізниці та ін..

Всі звернення та пропозиції громадян  будуть проаналізовані, враховані при  плануванні роботи на 2017 рік. По ряду питань буде продовжена співпраця з депутатом Верховної ради від нашого округу Демчаком Р.Є.

Інформацію "Звіт селищного голови Завальнюка В.В. про роботу у 2016 році" дивіться в розділі "Документи"