Засідання опікунської ради

В Турбівській селищній раді відбулося спільне засідання опікунської ради виконкому селищної ради та Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В ході засідання розглянути питання щодо стану виконання батьківських обов’язків трьох багатодітних сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.  Обговорено питання догляду дітей, побутові проблеми сімей, питання оздоровлення та подальшого навчання дітей.

Батьків  зобов’язано покращити умови проживання дітей- провести ремонти житла, провести оздоровлення дітей в літній період- двоє дітей за сприяння відділу освіти РДА  відправлено до санаторію «Сокілець», влаштовано двох дітей в дошкільні навчальні заклади селища та загальноосвітню школу №2.

Оскільки багатодітна мати на засідання опікунської ради не з’явилася, члени комісії  відвідали дітей за адресою проживання.  Матір дітей зобов’язано у встановлений термін навести порядок у будинку, складено план цільового використання коштів при народжені дитини та попереджено про наслідки  безвідповідального батьківства.

В подальшому виконання зобов’язань даними родинами буде проконтрольовано, за необхідності прийматимуться міри щодо захисту прав та здоров’я дітей.