Зелені насадження

«Посади  дерево- вдихни життя»

Руками ініціативних та  небайдужих мешканців селища , за участю селищного голови Олександра Бондара, землі Турбівської селищної  ради  поповнились 300 саджанцями багаторічних зелених насаджень, які було днями  висаджено вздовж автомобільної дороги в напрямку Погребища в районі нового мікрорайону  вул. Сонячної.

До такої гарної справи було залучено учнів старших класів Турбівської загально-освітньої  школи І-ІІІ ступенів №2. Вони, в свою чергу, висаджували  дерева з гордістю і, розуміючи, що всі люди повинні бережно відноситись до зелених насаджень, адже вони зазеленіють і потішать  людське  око  через десятиліття .

Виконком Турбівської селищної ради  щиро дякує усім, хто долучився до озелення своєї землі. Закликає  жителів смт. Турбів масово долучилися до висаджування дерев, прибирання прилеглих  території. Зробимо наше селище кращим.