Затамуйте, друзі, подих: Миколай сьогодні ходить.

У віконце заглядає, подарунки підкладає.

Звечора повірте в диво, ну а зранку вже сміливо

Під подушку заглядайте і дарунки забирайте.

Святий Миколай давно став символом добра і правди у немилосердному світі. Це свято турботи і любові до ближнього. Коли кожен може принести подарунок, написати лист тим, з ким не бачилися багато років. Вчіться творити дива! Свято Святого Миколая — це перше новорічне свято, яке дарує дітям подарунки і відчуття передноворічної атмосфери. Святий Миколай — символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною впродовж року. Якщо дитина робить хороше, — він радіє, якщо погане, — засмучується. І хороші вчинки, і погані святий Миколай записує в спеціальну книгу.У цю святу ніч усі хочуть бути щасливими. І ті, хто роблять подарунки, і ті, хто їх приймають. А найвище щастя — це робити добро. Зазвичай маленьким дітям ховають подарунки під подушку, щоб уранці дитина могла зрадіти бажаним і таким довгожданим подаруночкам. З давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей. Де біда або стихія — там звучить молитва до Миколи-чудотворця. Він допоможе в скрутнухвилину, дасть раду і розраду. Але не можна ображатися, якщо допомога не приходить швидко. Адже Микола на небі не сидить, а на землі добрі справи робить...

Проте одному встигнути скрізь не легко, і йому допомагають добрі люди.

Так до маленьких турбівчан, вихованців дошкільних навчальних закладів  «Дубочок»  та «Ромашка» , напередодні свята завітали, голова Липовецької державної адміністраціїДемихін Іван Павлович  та селищний голова Завальнюк Василь Васильович,вони раздавали подарунки дітям, здоров᾿я зичили в придачу, на щастя , на мир і на удачу!!!