Зустрічали чемпіонів

ЗУСТРІЧАЛИ  ПЕРЕМОЖЦІВ

19-21 травня 2016 році  в м.Київ проходив Чемпіонат України з рукопашного бою. ВІТАЄМО вихованців спортивного клубу «Оріон» знеперевершеним виступом на Чемпіонаті України з Рукопашного бою .

Чемпіонами України стали: Сулима Вадим (вагова категорія до 70 кг)
Магола Андрій (вагова категорія до 45 кг)
Кердун Дмитро (вагова категорія до 45 кг 10-11 років)
Ворончук Олексій (вагова категорія до 35 кг)
Пятковський Владислав (вагова категорія до 35 кг 10-11 років)
Закропивний Назар (вагова категорія до 55 кг)
Срібними призерами стали:
Плахотнюк Надія, Черешнюк Катерина (Семі-контак, 1-й тур, КМС)
Кукуруза Віталій
Бронзові нагороди:
Куба Анна, Кукуруза Віталій (семі контакт), Магола Андрій (семі-контакт)
Кердун Дмитро (семі-контакт)
За крок до нагород: Мусієнко Іван, Кердун Сергій, Елькнер Катерина, Бобрик Ярослав, Бездітний Максим.

Пізно ввечері  стомлені, але щасливі переможці прибули  до Турбова. Радісно переможців зустрічали селищний голова Завальнюк Василь Васильович, заступник  селищного голови Дармограй Віктор Петрович, секретар ради  Довгаленко  Валентина Леонідівна, батьки, мешканці селища.

Цікаві розповіді,  вітання, фото, солодощі- все це зробило зустріч  теплою та незабутньою.
Особлива подяка тренеру, голові спортивного клубу «Оріон» Авраменко Василю Петровичу. Бажаємо здоров’я та нових перемог!