Зворушливе свято прощання з дитячим садочком

Випуск у дитячому садку – це завжди хвилююче і одночасно радісне свято. Свято прощання з дитячим садком є одним з найбільш зворушливих і пам’ятних як для дітей так і батьків.

Яким має бути ідеальне випускне свято? Звісно, у кожного своє бачення, проте всі погодяться, що воно має дарувати радість усім, бути сповненим щирою взаємною вдячністю і приправленим ноткою щемливої ностальгії.

Саме таке випускне свято відбулося в Турбівському дитячому закладі «Ромашка» 19 травня 2017 року. 24 цікавих і симпатичних хлопчиків і 15 не менш цікавих і ще симпатичніших дівчаток прощалися з дитячим садком і своїм безтурботним дитинством. 39 випусників разом прожили ще один яскравий день у дитсадку, пригадали найцікавіші моменти із проведених років у групі «Квіти», співали пісні, дякували працівникам садочку. А особлива подяка своїм вихователям Березюк В.В. та Дудар І.Ф., помічнику вихователів Березюк І.А., музичному керівникові Онищенко Т.Г.

Всі випускники отримали пам’ятні альбоми, свідоцтва про закінчення дитячого садка «Ромашка» та подарунки від Турбівської селищної ради. Дітей привітав селищний голова Завальнюк Василь Васильович.