Проекти 2017. Будівництво спортивних майданчиків

Назва проекту «Реконструкція житлового будинку під побутові приміщення з влаштуванням спортивних майданчиків по вул. Шкільна, 15а в смт. ТурбівЛиповецького району Вінницької області»

Спрямованість. Одним з елементів поліпшення умов проживання жителям територіальної громади є створення якісних умов для занять фізичною культурою та спортом. Саме це є передумовою для формування фізично здорового населення. Досягнути поставленого завдання можна, в першу чергу, за рахунок створення відповідної спортивної інфраструктури. Особливу цінність в цьому контексті представляють об’єкти, що мають багатоцільову спрямованість, дозволяючи розвивати різноманітні спортивні напрямки.

Заходи. Реалізація проекту буде включати в себе виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції  будівлі під трибуну та побутові приміщення для занять спортом (роздягальні, душові, санвузли), облаштування навколишньої території під спортивні айданчити для занять з футболу, баскетболу, волейболу, тенісу, облаштування паркування для автотранспорту,благоустрій території.

Фінансування робіт планується провести за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевого бюджету. Впродовж 2017 року освоєно 1 млн. грн. з Державного Фонду регіонального розвитку, 600 тис.грн. державної субвенції.

До Вашої уваги фотоматеріали з реалізації заходів проекту.