Проекти 2018. Теплий та затишний дитячий садочок для маленьких турбівчан!

Турбівський дитячий садочок "Дубочок" по вул.Парковій побудований в 1983 році. Нажаль, протягом 14 років роботи  після відновлення  у 2004 році в закладі жодного разу не проводився капітальний ремонту ні приміщень ні фасаду а тому, дах закладу потребує реконструкції та утеплення.  Заміни потребують 26 вікон ( найбільш аварійні вікна було замінено у 2010 та 2015 роках за кошти місцевого бюджету).

Виходячи з цього постала нагальна потреба в застосовуванні ефективних енергозберігаючих, теплоізолюючих матеріалів,  викорис­тання яких дасть можливість значно покращити стан здоров’я цільової групи проекту, зберегти енергоносії та зекономити кошти, які в подальшому можна використати на покращення матеріально – технічної бази навчально-виховного закладу.      Здійснивши комплексні заходи по енергозбереженню у Турбівському ясла - садку №2 тепловитрати від утеплення горищного приміщення та заміни аварійних вікон зменшиться на 60,6%.

Саме ці фактори спонукали нас до написання Проекту "«Теплий та затишний дитячий садочок для маленьких турбівчан!».

На ІІ районному конкурсі Проект оцінено позитивно  та виділено 70 тис.грн. з районного бюджету на реалізацію заходів проекту.  Турбівською селищною радою виділено фінансування в сумі 130 тис.грн., що дасть змогу реалізувати заходи з енерго та теплозбереження- заміни 26 вікон та утеплення даху приміщення.

Мета проекту: Створення належних  санітарно – гігієнічних умов  ведення навчально-виховного процесу та збереження здоров’я вихованців Турбівського ясла-садка №2 шляхом здійснення енергозберігаючих заходів, а саме: заміни аварійно небезпечних дерев’яних вікон  на металопластикові та утеплення  горищного перекриття будівлі

Завдання проекту: створити належні  санітарно – гігієнічні умови для 129 вихованців та 33 працівників Турбівського ясла-садка №2; здійснити енергозберігаючі заходи шляхом заміни 26 вікон на металопластикові та утеплення горищного приміщення ДНЗ №2 з метою приведення існуючого приміщення у відповідність до діючих санітарно-гігієнічних та теплотехнічних норм.

Очікувані результати виконання проекту: Створено належні   санітарно – гігієнічні умови  навчально-виховного процесу для всіх представників цільової групи;здійснено енергозберігаючі заходи та приведено приміщення будівлі ДНЗ №2 у відповідність до діючих санітарно-гігієнічних та теплотехнічних норм; встановлено 26 металопластикових, енергоефективних вікон; утепленно 465 м2 горищного приміщення;  зменшено втрати тепла на 25%; покращено стан здоров’я цільової групи проекту  на 15% ; покращиться ( на 25%) якість надання послуг в сфері дошкільної освіти селища

- Організації-партнери, співвиконавці проекту: Турбівський ясла – садок №2; Турбівський комбінат комунальних підприємств

Бюджет проекту:

Джерела фінансування

Сума грн

Частка в % від всієї суми

Фінансування з боку учасника конкурсу

Фінансування  з боку фонду конкурсу

Фінансування з боку організацій-партнерів

Всього

До вашої уваги фотоматеріали з реалізації заходів проекту