Проекти 2018. Зберегти для майбутніх поколінь! Озеленення

Метою проекту «Зберегти для майбутніх поколінь! Відновлення та збереження зелених насаджень на території пам’ятки садово-паркового мистецтва «Турбівська Софіївка» і Турбівської ЗШ І – ІІІ ст.№1», який став переможцем 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад  у 2018 році є відновлення й збереження зелених насаджень на території пам’ятки садово-паркового мистецтва «Турбівська Софіївка» та ЗШ І – ІІІ ст.№1 шляхом здійснення озеленення  територій, що сприятиме: покращенню навколишнього середовища й затриманні та знешкодженні забруднюючих речовин, пилу, шуму; підвищенню рівня екологічної свідомості громадян; залучення громади до практичної діяльності з розв’язання проблем навколишнього середовища місцевого значення.

-Завдання проекту: попередження забруднення навколишнього середовища, збереження та відновлення біорізноманіття паркової зони й території ЗШ №1; створити умови для всебічногорозвитку та формування у громади селища потреби екологічного мислення та практичних дій; зберегти зелені насадження від пошкоджень їх с/г тваринами та автотранспортом; значно зменшити забруднення атмосферного повітря; підвищити екологічну й громадську свідомість  людей; забезпечити власну самодостатність шляхом створення належної екологічної інфраструктури територіальної громади.

-Очікувані результати виконання проекту В ході реалізації проекту буде: створено належні екологічні й естетичні умови для відпочинку та оздоровлення громади;збережено природну окрасу селища–«Турбівську Софіївку»; забезпечено розвиток екологічної свідомості та відповідальності жителів громади щодо покращення стану навколишнього середовища селища;значно зменшено забруднення атмосферного повітря. Впровадження проекту позитивно вплине на активізацію громади, підвищить екологічну свідомість.

-Організації-партнери,співвиконавці   проекту:  Турбівська селищна рада, Турбівська ЗШ І – ІІІ ст.№1, ПАТ  ДАК «Автомобільні дороги України» Дочірнє підприємство «Західдорвибухпром» Філія «Вінницький спецкар’єр», ГО «Лотос»

Бюджет проекту:

Джерела фінансування

Сума грн

Частка в % від всієї суми

Фінансування з боку учасника конкурсу

Фінансування  з боку фонду конкурсу

Фінансування з боку організацій-партнерів

Всього

100%

Даний проект оцінено позитивно і з обласного бюджету виділено 163 ти.грн. на реалізацію екологічних  заходів  в смт. Турбів