Засідання колегії департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА в Турбові

14 березня в смт. Турбів відбулось засідання колегії департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсівВінницької облдержадміністрації. В засіданні взяли участь члениколегії, голови районних рад, заступники голів райдержадміністрацій області, керівники структурних підрозділів з питань апгропромислового комплексу, екології та природних ресурсів,керівники сільськогосподарських  підприємств, представники ЗМІ.

В роботі колегії взяв участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, Турбівський селищний голова Василь Завальнюк, голова правління ФГ «Україна»Леонід Повх. Відкрив засідання Микола Ткачук, директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсівВінницької ОДА.

Першочергово булорозглянутопитання щодо підведення підсумків роботи департаменту за2017 рікта пріоритетні напрямки діяльності на 2018 рік.

Василь Темченко-начальник управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики, зупинився на питаннях структури посівних площ, як одному із основних стратегічних пріоритетів розвитку АПК області.
Микола Заїка, начальник управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва інформував про основні тенденції розвитку АПК у 2017 році та реалізацію державних та обласних програм підтримки аграрного сектору у тваринництві.

Про охорону природних ресурсів у області, доповідав начальник управління охорони земель, природних ресурсів та екологічної експертизи Андрій Магера.Начальник відділу дозвільної діяльності та природоохоронних програм Оксана Горбатенкоінформувала присутніх щододозвільноїдіяльності та роботу управління по наданні  адміністративних послуг у 2017році. Про ефективне використання водних об`єктів та розвиток обслуговуючих молочних кооперативів,  як пріоритетного напрямку розвитку сільських територій, доповів Ілля Дяконович -начальник управління використання водних об"єктів та розвитку сільських територій.

Всі зазначені питання були активно обговорені сільгоспвиробниками,  присутнімикерівниками структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, керівники сільськогосподарських формувань, підприємств.

Підвів підсумки роботи  Андрій Гижко -- перший заступник голови облдержадміністрації. З розглянутих питань колегія прийняла рішення. Микола Ткачук наголосив на активізації робіт щодо приведення населених пунктів області в належний санітарний стан.

Учасники колегії  ознайомились із роботою підприємства  ТОВ "ВІН  - ПЕЛЕТА", Турбівської місцевої комунальної пожежної команди, ТОВ «Турбівський машинобудівний завод».  Селищний голова Василь Завальнюк ознайомив присутніх із реалізованимиу смт. Турбів проектами"Відродження та збереження пам`ятки садово-паркового мистецтва "Турбівський парк", «Організація сортування ТПВ в смт.Турбів» , «Покращення матеріально- технічної бази Турбівської місцевої комунальної пожежної команди».